На Херсонщині запустили виробництво медового амаранту

16 декабря, 2019

Підприємиця з Херсонської області запатентувала та запустила у виробництво унікальний продукт – медовий амарант, що виготовляється із поєднання меду та органічного амарантового борошна. Про це розповіла співзасновниця підприємства та розробник продукту Вiкторiя Масловська, пише AgroTimes.

За її словами, над створенням медового амаранту вони з чоловіком працювали три роки. І лише нещодавно після багатьох спроб і помилок було налагоджено промислове виробництво та офіційно запущено його в продаж.

«Поки що ми реалізуємо медовий амарант лише на внутрішньому ринку, проте плануємо вийти і на зовнішній. Зокрема, нашим продуктом зацікавилися британці. Ми вже відправляли їм продукцію для тестування, а в січні вони приїдуть до нас на переговори щодо подальшої співпраці. Тож наразі ми в процесі сертифікації обладнання та продукції для подальшого просування на ринку», – розповіла Масловська.

Вона також повідомила, що для запуску виробництва довелося довго шукати інвесторів. І одна американська компанія вже була готова профінансувати цей проєкт, втім, взамін хотіла отримати авторські права на продукт, на що виробники не погодилися. А тому в результаті довелося залучити для придбання обладнання (до речі, українського виробництва) частково власні кошти, частково – кредитні.

«Особливість виробництва в тому, що і для амаранту, і для меду недопустима обробка за високих температур. Обидва ці продукти не можна нагрівати вище 400С, тому ми дотримуємося температурного режиму 37-380С. Маємо намір також розширювати асортимент – уже тестуємо виробництво медового амаранту з домішками різних продуктів бджільництва з власної пасіки: з пилком, з маточним молоком тощо», – зазначили виробники.

Нагадаємо, на Херсонщині хочуть відродити виробництво кавунового меду. 

Новости по теме

| | | |