В Україні перейменують сир фета

13 декабря, 2019

Українські виробники, що займаються виготовленням сиру фета, придумали для нього нову назву. Про це ефірі AgroFM повідомила Наталія Якименко, заступник голови громадської спілки «Вівчарство та козівництво України».

«В Україні є давнє слово, яке рідко використовується, – набіл. Тому виробники пропонують продавати фету як набіл розсільний», – розповідає Якименко.

Читайте також: «В Україні «коньяк» та «шампанське» матимуть нові назви».

Зазначимо, що необхідність пошуку нової назви для продукту виникла у зв’язку з імплементацією Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

«Фета захищена в ЄС як географічне зазначення, тому з 2023 року вітчизняні компанії не матимуть права так називати свій продукт. Для ребрендингу фети доведеться запустити потужну маркетингову програму, щоб донести інформацію до споживачів», – додає експерт.

Якименко зазначила, що для ребрендингу фети доведеться запустити потужну маркетингову програму, щоб донести інформацію до споживачів.

Нагадаємо, «Гуцульська овеча бриндзя» вже отримала географічне зазначення. А заявка на отримання географічного значення «Мелітопольська черешня» буде подана у грудні цього року.

Новости по теме

| |