На Одещині компанія Alebor Group відкрила новий елеватор

14 сентября, 2017

Компанія Alebor Group відкрила першу чергу нового елеваторного комплексу на території Чесного хлібоприймального підприємства, який розташувався в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Тепер потужності одночасного зберігання зернових та олійних культур на Чесному ХПП складають 27,5 тис. тонн.

Будівництво нового елеваторного комплексу тривало п’ять місяців, під час яких було зведено три оперативні конусні силоси по 1,5 тис. тонн кожен і три силоси для довгострокового зберігання по 5 тис. тонн. Також підприємство обладнали сучасною шахтною зерносушаркою продуктивністю 112 тонн/год., двома сепараторами потужністю 100 тонн/год. і сімома норіями по 175 тонн/год.

«Це елеватор нового покоління. Він повністю автоматизований. Таким чином, що якість зерна знаходиться під постійним контролем», – зазначає генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group Олексій Цуркан.

Поза цим, компанія планує побудувати на новому елеваторі другу чергу, збільшивши загальні зернозберігальні потужності Чесного ХПП до 60 тис. тонн. Крім цього, на підприємстві замінять усі старі підлогові склади на сучасні силоси.

Новости по теме

| | |