Закон про ринок землі не можуть винести на голосування через велику кількість правок – Арахамія

11 декабря, 2019

У зв’язку із великою кількістю правок, понад 4 тис., профільний комітет поки не в змозі їх обробити для винесення на голосування. Про це повідомляють «Економічні новини».

«Ми хочемо починати розглядати закон про ринок землі. Але народні депутати вносять правки та додають їх кожного дня. Сьогодні їх уже понад 4 тис. Я прогнозую до 6 тис. правок за цим законом. У зв’язку з цим, профільний комітет поки що не в змозі їх обробити і звести в порівняльній таблиці. У них вже виснуть комп’ютери. Тому розгляд закону про ринок землі в цей четвер – малоймовірний», – розповідає Давид Арахамія, голова фракції «Слуга народу».

На думку нардепа, велика кількість правок пов’язана з тим, що багато депутатів, особливо з опозиційних партій, намагаються заблокувати розгляд цього законопроекту.

«Це, в якійсь мірі, „поправочний спам“, який покликаний уповільнити або зірвати процес винесення закону на розгляд у сесійний залі», – коментує Арахамія.

Він нагадав, що в закон вже внесено правки за гучними пунктами, які викликали найбільший резонанс в суспільстві. Зокрема, заборонити можливість викупу землі іноземцями до референдуму, а також скоротити концентрацію землі в одні руки.

«Ми внесли дуже важливі правки до законопроекту. Це важливі питання, в які ми внесли корективи. Я вважаю, що ринок землі треба запускати, бо це фактично анулює кріпосне право щодо 7 млн українців, які є власниками паїв в Україні і не можуть ними вільно розпоряджатися», – зауважив нардеп.

Новости по теме

| | | | | |