Держгеокадастр відсторонив керівництво регіональних підрозділів

10 декабря, 2019

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Башлик Денис на виконання доручення Кабінету Міністрів України, наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві з метою комплексної перевірки роботи органу. Повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

З метою забезпечення максимальної прозорості та результативності процесу реорганізації Держгеокадастру також просить громадян направляти свої скарги на роботу головних управлінь служби.

«Просимо усіх громадян долучатися. Якщо ви маєте скарги, або зафіксовані факти порушень законодавства у роботі Головних управлінь служби, надсилайте свої листи за електронними адресами», – зазначають в повідомленні.

  • Головне управління у Запорізькій області [email protected]
  • Головне управління у Миколаївській області [email protected]
  • Головне управління в Одеській області [email protected]
  • Головне управління у Херсонській області [email protected]

Новости по теме

|