В деяких країнах АЧС зменшує попит на свинину

7 декабря, 2019

У той час, як африканська чума свиней спровокувала кризу білка на ринку Китаю і посилила глобальний попит на свинину, в деяких країнах АЧС навпаки сприяє зменшенню попиту і цін на цей вид м’яса.

Наприклад, на Філіппінах вартість свинини значно знизилася за період з липня по жовтень через зменшення попиту, викликаного побоюваннями споживачів щодо африканської чуми свиней.

Дані Ветеринарного управління провінцій Філіппін (PVO) показали зменшення котирувань на 6,84% за 3 місяці. Падіння ціни на свинину в країні також пояснювалося пісними місяцями, що послаблювали купівельну спроможність споживачів. Крім того, наслідки африканської чуми свиней в Лузоні сприяли поширенню страхів серед споживачів, незважаючи на інформаційну політику уряду, яка, зокрема, поширює дані про те, що АЧС не несе небезпеки для здоров’я людей.

Утім, влада Філіппін очікує, що перед різдвяними святами ціни на свинину в країні зростуть. PVO доклала зусиль, щоб допомогти місцевій свинарській промисловості в маркетинговій підтримці шляхом встановлення зв’язків з покупцями із сусідніх Лузоною провінцій, таких як Себу та Аклан.

Новости по теме

| | |