Новим директором ДП «Радгосп «Виноградна долина» став асистент з Херсонської аграрки

5 декабря, 2019

На державному підприємстві «Радгосп «Виноградна долина» (с.Варюшине, Миколаївська обл..) змінився керівник. Про це свідчать дані сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру Opendatabot.

На зазначеному порталі вказано, що 3 грудня 2019 року новим директором підприємства призначено Максима Максимова. Згідно поданої ним декларації станом на 27 листопада 2019 року він займає посаду асистента кафедри землеробства Херсонського державного аграрного університету. Окрім того, він є кінцевим бенефіціаром фермерського господарства «Роксолана» (Херсонська обл..), а також на правах спільної власності володіє правами на сільськогосподарський кооператив «Агро Лідер».

Максим Максимов

Читайте також: «Люди мають отримати свої паї, іншу землю – «обнулити»: колишній директор радгоспу «Виноградна долиина» щодо його приватизації

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Кабінеті міністрів України змінили керівників двох державних підприємств на Миколаївщині: держпідприємство «Радгосп «Виноградна долина» (Веселинівський район) і держпідприємство «Племрепродуктор «Степове» (Миколаївський район).

Фото: районна рада та райдержадміністрація Веселинівського району

Новости по теме

| | | | |