Кабмін продовжив дію мит на імпорт товарів з РФ

4 декабря, 2019

Кабінет міністрів України продовжив на рік дію мит щодо імпортованих російських товарів до 31 грудня 2020 року. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Кабмін продовжив на рік дію мит щодо російських товарів до 31 грудня 2020 роки як відповідь на аналогічні дії РФ», – написав нардеп.

Згідно з рішенням уряду України від 30 грудня 2015 року, з 2 січня 2016 року у рамках заходів до всіх товарів походженням з Росії застосовуються ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України.

При цьому преференційний режим щодо РФ (вільна торгівля) скасовується у зв’язку з порушенням Російською Федерацією договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року.

Нагадаємо, російське продовольче ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 року. У відповідь уряд України затвердив торгові контрзаходи і заборонило поставки російських продуктів харчування, а також ряду інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту.

Новости по теме

| | |