«Люди мають отримати свої паї, іншу землю – «обнулити»: колишній директор радгоспу «Виноградна долиина» щодо його приватизації

3 декабря, 2019

Микола Підгородинський, депутат Миколаївської обласної ради, колишній директор ДП «Радгосп «Виноградна Долина» вважає, що найвірнішим рішенням після приватизації державних підприємств буде розподілення серед людей тих паїв, якими вони володіють. Іншу ж землю він пропонує «обнулити».

Нагадаємо, раніше у Кабміні змінили керівників двох державних підприємств на Миколаївщині.

— Господарство повинне бути приватизоване. Ті паї, які люди мають отримати, нехай отримають. І вони повинні мати право на це – ці тільки і люди, більше ніхто. Іншу землю треба забрати всю, обнулити – це буде законно. На сьогоднішній день той, у кого більше одного паю – це незаконна земля, – висловив власну думку Підгородинський.

В коментарі він також заявив, що за той час, поки він не працює у господарстві, його знищили.

— Я 33 роки проробив директором радгоспу. Шахрайським методом зі мною не заключили більше договір. Якщо грубо казати, то МінАПК просто продало те господарство, яке я очолював. І за той час, як я там вже не роблю, вже 6 виконуючих обов’язків директорів змінилось. Господарство знищили. І нікому до цього справи немає, – заявив депутат облради.

Новости по теме

| |