Зеленський не буде проводити референдум щодо відкриття ринку землі в Україні – заява

2 декабря, 2019

У Зеленського завили, що всеукраїнський референдум про створення ринку землі в Україні не потрібен  – виборці дали президенту мандат довіри на реалізацію цієї реформи ще на виборах. Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук під час погоджувальної ради керівників фракцій і груп ВРУ 2 грудня. Пише Аgropolit.com.

Стефанчук вважає, що проводити референдум не має сенсу, оскільки президент України Володимир Зеленський ще на виборах отримав на це згоду українців.

Читайте також: «Не без емоцій: в Миколаєві пройшов форум щодо запуску ринку землі».

«У програмі президента як один із ключових було вказано пункт про створення ринку землі. З огляду на 73% громадян України, які взяли участь у голосуванні, підтримавши Володимира Зеленського, ми можемо говорити про те, що мандат довіри на реалізацію цього пункту був йому наданий», – сказав він.

За словами першого віцеспікера Ради, він особисто подавав правки до законопроекту щодо ринку землі до другого читання. Вони, підкреслив Стефанчук, покликані унеможливити продаж сільськогосподарської землі іноземним та юридичним особам без проведення всеукраїнського референдуму.

Нагадаємо, депутат Миколаївської обласної ради, голова аграрної комісії Миколаївської облради Юрій Кормишкін розкритикував дії влади щодо земельної реформи та запропонував народним депутатам і представникам Аграрного комітету ВР, в першу чергу, провести всеукраїнский референдум, аби дізнатись чи готові люди до відкриття земельного ринку в Україні.

Новости по теме

| | | | |