Миколаївський порт «Ніка-Тера» вперше сягнув 8-мільйонної позначки вантажообігу з початку року

9 декабря, 2019

У 2019 році «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить до групи компаній Group DF, досягне максимального за всю історію порту показника вантажообігу, повідомляє прес-служба порту.

«У ніч з 8 на 9 грудня 2019 року ми встановили абсолютний рекорд для« Ніка-Тери» – обробили 8 мільйонну тонну. Це більш ніж на 2 млн тонн вище обсягу перевалки в 2018 році», – заявив Алім Агакішиєв, начальник порту.

За його словами, з восьми мільйонів тонн зернові, зернобобові та олійні вантажі склали 5,6 млн тонн або 69,9%, навалочні (насипні) – 1,6 млн тонн (19,4%), шрот – 685,4 тис. тонн (8 , 5%), наливні – 172, 7 тис. тонн або 2,1%.

«На динаміку зростання вантажообігу вплинуло кілька важливих факторів. Серед них є як зовнішні, так і внутрішні. Ключовим зовнішнім фактором залишається кон’юнктура цін на зернові і відповідне збільшення експорту зерна українськими агровиробниками і трейдерами. Серед внутрішніх факторів, які вплинули на результат, я хочу відзначити впровадження систем мотивації для персоналу, вдосконалення бізнес-процесів і модернізацію технологій перевалки. Головний фактор – злагоджена робота всієї команди. Завдяки їй порт вийшов на максимальні показники обробки вантажів», – зазначив Агакішиєв.

Також додається, що після введення в експлуатацію в середині сезону 2019 роки додаткового маслопроводу діаметром 400 мм, порту вдалося збільшити максимальну продуктивність відвантаження соняшникової олії з 450 до 800 тонн на годину і успішно обробити три танкера з соняшниковою олією.

Новости по теме

| | | | |