Україна домовилась з Китаєм про експорт ріпакового шроту і меду

28 ноября, 2019

Українська делегація під час зустрічі з Генеральною митною адміністрацією КНР підписала два протоколи щодо експорту ріпакового шроту і меду. Про це у Facebook повідомив торговий представник України Тарас Качка.

«Ми також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці (а отже свою мету відкрити цей товар до кінця цього року я не полишаю). Ну і нарешті – підписали два протоколи щодо ріпакового шроту і меду. Так що шановні виробники – можете відправляти», – написав Качка.

Качка заявив, що торгові відносини з КНР можуть в найближчому майбутньому стати серйознішими.

«Короткий підсумок – наші відносини з Китаєм мають всі шанси перерости в системні, серйозні і по справжньому дорослі. Цим шансом потрібно скористатися не задля отримання кількох кредитів, а для побудови міцної основи для довгострокової співпраці», – резюмував торгпред.

Нагадаємо, Європарламент ратифікував внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС щодо збільшення безмитних квот на імпорт м’яса птиці (курятини). Також компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифікат здоров’я для експорту м’яса птиці та продуктів з нього з України до Ефіопії.

Новости по теме

| | | | |