За 4 роки відкрито більше 300 кримінальних проваджень щодо НААН — Милованов

26 ноября, 2019

Правоохоронці протягом  2015- 2019 років відкрили більше 300 кримінальних проваджень, пов’язаних із діяльністю Національної академії аграрних наук України (НААН). Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook.

Міністр зазначив, що за останні 4 роки відкрито 315 кримінальних проваджень, закрито – 144, направлено до суду – 56, зупинено – 1 та оголошено підозру, станом на листопад 2019 року, — 8 особам.

За словами Тимофія Милованова, найбільше справ було відкрито в Дніпропетровській і Кіровоградській областях (по 41), 37 – в Києві, 34 – у Запорізькій. При цьому у виробництві залишаються найбільше справ щодо НААН в Києві – 21 та Запорізькій області – 13.

За інформацією, йдеться про кримінальні провадження щодо НААН, її майна і працівників академії.

Нагадаємо, у користуванні Національної академії аграрних наук (НАААН) вдвічі зменшились площі сільськогосподарських земель у порівнянні з тими, на яких працювали після проголошення незалежності України.

Зазначимо, раніше повідомлялось, що очільники Національної академії аграрних наук та їхні родичі стають власниками земельних ділянок на територіях, що раніше використовувались підпорядкованими академії дослідницькими установами. Та у НААН спростовують факт розкрадання землі.А під Києвом на захопленій рейдерським способом особливо цінній земельній ділянці, яка належала Національній академії аграрних наук України, зараз активно будують житлову багатоповерхівку.

Новости по теме

| |