У державній власності залишилось лише 7,6 млн гектарів землі – уповноважений президента

25 ноября, 2019

Результати аудиту землі показали, що з 10 млн гектарів землі державної власності, залишилось лише 7,6 млн гектарів. Про це заявив уповноважений президента по земельним питанням Роман Лещенко під час обговорення відкриття ринку землі з аграріями у Сєвєродонецьку Луганської області повідомляє hromadske.

Сьогодні всі заточені на те, щоб робити реальні зміни, а не розказувати, як робили попередні 18 років про те, який важливий мораторій, як він нас всіх захищає. Якщо говорити відверто, то результати аудиту та інвентаризації, які ми провели за останній місяць, нас просто шокує, який грабунок здійснювався за останні роки. Ми свято вірили у те, що у нас більше 10 млн гектарів землі державної власності, але зараз ми ледь зібрали 7,6 млн, – повідомив уповноважений по земельним питанням.

За його словами, на даний момент аудит триває.

Ми з’ясовуємо, як під приводом мораторію вельможі і політики, якім «болить Україна» грабували цю країну під різними патріотичними гаслами, – заявив Роман Лещенко.

Нагадаємо, що у другому читанні до законопроекту про ринок землі внесуть поправку, яка передбачає референдум з питання про продаж землі іноземцям.

Новости по теме

| | |