Порт «Ніка-Тера» посів перше місце за показником зростання обсягів перевалки зернових

22 ноября, 2019

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить в Group DF, зайняв лідируючі позиції рейтингів найбільших морських операторів України за показниками темп зростання і обсягів перевалки хлібних вантажів. Такими стали підсумки V Міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання, технології», яка пройшла в Одесі 21 листопада 2019 року. Повідомляє прес-служба порту.

Зокрема, за підсумками 2018/2019 маркетингового року порт «Ніка-Тера» посів перше місце за показником зростання обсягів перевалки зернових, який збільшилися на рекордні 185,2%.

Також «Ніка-Тера» отримав бронзову нагороду «Зерновий термінал року» і вперше увійшов до трійки найбільших портів за показником обсягу перевалки хлібних (зернових) вантажів. Перше і друге місце в цьому рейтингу посіли компанії «ТІС-Зерно» (Південний) і «Нібулон» (Миколаїв).

«За підсумками 2018/2019 маркетингового компанія опрацювала на 85,2% більше зернових вантажів, ніж за аналогічний період минулого року. Для порівняння в минулому році «Ніка-Тера» посіла шосте місце в цій номінації», – йдеться в повідомленні компанії.

За словами начальника порту «МСП Ніка-Тера» Аліма Агакішиєва, порту вдалося досягти успіху завдяки згуртованій роботі всієї команди і ретельному індивідуальному підходу до кожного клієнта.

«На тлі дедалі більшого конкуренції на ринку портових послуг, саме якісний і зручний сервіс, який відповідає найкращим світовим стандартам, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта, стали перевагою компанії. Слухати свого клієнта і знати його потреби – основа нашої стратегії», – підкреслив Агакішиєв.

Зазначимо, цьому році до рейтингу найбільших операторів морських портів України увійшло 23 компанії, які перевалили 91,7% від усього обсягу перевалки зернових в Україні. За даними Костянтина Ільницького, головного редактора журналу «Порти України» (одним з організаторів Міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання, технології») в 2018-2019 маркетинговому році через термінали морських портів України було всього відвантажено 49,2 млн тонн хлібних вантажів, що на 10,1 млн тонн більше, ніж у попередньому маркетинговому році.

Нагадаємо, потужності з перевалки зерна в портах України за рік збільшились на 9%.

Новости по теме

| | | | | |