Ціни на вітчизняну кукурудзу пішли вгору через активний попит

20 ноября, 2019

Ціни пропозицій на українську кукурудзу зросли до $ 170 за т FOB, тоді як ціни попиту залишаються на рівні $ 165-166 за т FOB для грудневих поставок. Про це повідомляє Grain Trade.

У портах закупівельна ціна залишається на рівні $ 154-156 за тонну або 4 450-4 500 грн / тонну. Однак більшість терміналів не приймає зерно через відсутність вільних ємностей.

Значний обсяг пропозицій дозволяє трейдерам утримувати ціни. Однак активний експорт на тлі зниження пропозицій в грудні і січні може призвести до підвищення цін,  – відзначають експерти.

Ринок американської кукурудзи залишається під тиском низького попиту на тлі активного експорту кукурудзи з Бразилії і України і затримки збирання врожаю у Франції і США.

Згідно з повідомленням, на світовому ринку посилюється конкуренція між продавцями, тому ціни зможе підтримати тільки погодний фактор, оскільки опади затримують прибирання, що може призвести до втрати частини врожаю або погіршення якості кукурудзи в США.

Нагадаємо, що в Україні ціни на сою останніми тижнями виросли завдяки активному експортному попиту. Внаслідок зниження врожайності та посівних площ виробництво сої, в порівнянні з минулим роком, зменшилось з 4,4 до 3,7 млн тонн.

Новости по теме

| | | | |