В земельний законопроект внесуть пункт про референдум, – прес-секретар Президента

19 ноября, 2019

У другому читанні до законопроекту про ринок землі внесуть поправку, яка передбачає референдум з питання про продаж землі іноземцям. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар Президента Юлія Мендель.

Нагадаємо, раніше парламент прийняв закон про продаж землі в першому читанні.

«Канали, якими володіють політики, створюють страшну картинку: страшні іноземці скуплять за безцінь землю серцем старої, якій потрібні гроші на лікування і якої, крім продажу угіддя, більше ніде взяти копійку. Чи не звучить ж то, що мораторій на продаж землі захищають за рахунок життя цієї уявної бабусі: нехай краще помре без ліків, ніж продасть ділянку іноземцю», – написала вона.

«Однак держава існує для людей, а не навпаки. Тому вирішувати, продавати землю іноземцям, повинні українці, а не політики. Для цього до другого читання в законопроект вноситься пункт про необхідність референдуму, на якому українці проголосують за продаж угідь іноземцям. Крім росіян. Тут питання закрите відразу: росіяни не мають права купувати українські землі вже зараз і цей пункт ніхто не буде ставити під сумнів. Ми повинні міняти країну разом, а тому діалог, потреба чути і реагувати — на першому місці. У цьому нова влада відрізняється від попередніх», – додала Мендель.

Окрім того, раніше Володимир Зеленський заявив, що українці на референдумі вирішать кому продавати землі у разі відміни мораторію.

Новости по теме

| | | |