До водойм Запорізької області випущено понад мільйон екземплярів малька

18 ноября, 2019

До водойм загального користування та водойм спеціальних товарних рибних господарств Запорізької області вселено понад мільйон екземплярів дволітки товстолобика, коропа та білого амура. Про це повідомляє прес-служба Запорізького рибоохоронного патруля.

Нагадаємо, з 1 листопада вступила в силу осінньо-зимова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах у внутрішніх водоймах та водоймах спеціальних товарних рибних господарств.

Незважаючи на заборону, в області за тиждень державні інспектори вилучили у правопорушників 15 заборонених знарядь лову та 273 кг незаконно добутих водних біоресурсів. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок незаконного вилову, склали 6 375 грн.

Заборона триватиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2020 року.

Порушників правил рибальства можуть притягнути до адміністративної відповідальності відповідно до статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім цього, за кожен незаконно виловлений екземпляр риби на зимувальних ямах передбачено відшкодування завданих природі збитків у залежності від виду риби, але незалежно від її розміру: карась – 17 грн, плітка – 85 грн, лящ – 170 грн, судак – 510 грн.

Нагадаємо, «Нібулон» провів зариблення Дніпра в Тернівці на Запоріжжі.

Новости по теме

| | | | |