Середня ціна закупівлі живця свиней просіла на 2%

15 ноября, 2019

Протягом другого тижня листопада тривав низхідний рух закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій. Середня ціна втратила 1 грн/кг (2,2%) і сягнула 44,2 грн/кг. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Ближче до середини місяця зниження цін на ринку живця свиней пришвидшилося. Виробники скорегували свої ціни реалізації на 0,5–2 грн/кг у бік пониження. Тож упродовж 46-го тижня товарні партії свиней реалізовували переважно по 43–45 грн/кг.

Очікування на другу половину місяця неоднозначні. Частина представників м’ясопереробної галузі прогнозує подальше послаблення цін закупівлі. Зокрема, близько третини закупівельників передбачає зниження мінімальної ціни закупівлі до 42 грн/кг, про що свідчать результати опитування учасників Асоціації м’ясної галузі.

Більшість же опитаних вважає, що наступного тижня ціна залишатиметься на досягнутому рівні – в межах 43–45 грн/кг. Підтвердженням цього, на думку виробників свинини, є готовність переробників заздалегідь бронювати товарні партії на наступний тиждень.

Водночас надходження заявок на додаткові обсяги з боку закупівельників хоча наразі й  епізодичні, можуть бути першим сигналом пожвавлення, яке очікується наприкінці листопада.

Нагадаємо, що перша партія вітчизняної яловичини відправлена з України до Китайської Народної Республіки.

Новости по теме

| | |