В Україні почнуть продавати рослинне м’ясо

16 ноября, 2019

Популярний американський стартап Beyond Meat виходить на український ринок з бургерами і ковбасками з рослинного м’яса. Повідомляє компанія дистриб’ютор інноваційного продукту – ТОВ «Вест Мілз».

У всьому світі рослинне м’ясо — це звичайна частина раціону як для вегетаріанців, так і для м’ясоїдів. Першим містом, в якому з’явиться американська продукція, буде Київ. Спробувати страви з рослинного м’яса можна буде у наступних столичних закладах: ЖЗЛ, Queen, The Burger, Not only Fish, Avalon, Mocco, Normal, Havana, Fabius, Villa Riviera, Маяк, Bassano, Champion Hall, мережа Star Burger та ресторанах Діми Борисова.

«Також вже в цьому місяці продукт з’явиться в меню учнів школи Midgard, у коворкінгу IZONE, у популярних кейтерингових компаніях і службах доставки їжі. Згодом котлети і ковбаски з рослинного м’яса можна буде знайти на полицях супермаркетів», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в компанії, продукція Beyond Meat на 100% складається з рослин, не містить глютену, сої та ГМО. Основні інгредієнти — горох, рис, вода, картопляний крохмаль, рапсове олія. Червоний колір котлеті надає буряковий сік.

Наголошується, що для виробництва рослинних бургерів використовується на 99% менше води, на 93% менше землі, створюється на 90% менше викидів парникових газів і потрібно на 46% менше енергії, ніж для виробництва м’ясних бургерів.

Водночас директор ТОВ «Вест Мілз» Станіслав Луцкович констатує, що в Україні виробництво м’яса з кожним роком збільшується. У серпні 2019 року, в порівнянні з серпнем 2018-го, виробництво збільшилося на 9,7% або на 23 тис. т, і склало 258,9 тис. т.

«Україна – дуже прогресивна країна, я бачу і, не з чуток знаю, що у нас є потенціал для розвитку будь-якої екологічної ініціативи», – сказав Луцкович.

Довідка: 

Американський стартап Beyond Meat заснований в 2009 році Ітаном Брауном. Зараз його продукція продається в 58 тис. магазинів і закладів в 20 країнах. Beyond Meat можна зустріти в меню таких мереж як TGI Friday’s, Hardee’s, Subway, Dunkin ‘, Black Bear Diner.

Навесні виробник рослинного м’яса провів вибуховий IPO, залучив $ 241 млн і з кожним кварталом курс акцій компанії зростає. Серед інвесторів і партнерів Beyond Meat — мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, KFC, Гарвардський і Стенфордський університети, актор Леонардо ДіКапріо, співзасновник Microsoft Білл Гейтс та інші міжнародні компанії.

 Beyond Meat на 100% складається з рослин, не містить глютену, сої та ГМО. Основні інгредієнти продуктів: горох, рис, вода, картопляний крохмаль, рапсове олія. Червоний колір котлеті надає буряковий сік.

Новости по теме

| | | | |