Перший етап запуску ринку землі повинен проходити 10 років – експерт

14 ноября, 2019

Перший етап запуску ринку землі повинен тривати 7–10 років. І все моменти відкритого ринку землі повинні бути чітко прописані в законі. Про це в інтерв’ю  AgroPolit.com розповів Секретар аграрного комітету Іван Чайківський.

Зважаючи на той факт, що керівництво держави має тверді наміри впровадити ринок землі, на першому етапі (це моє бачення) він має бути доступним виключно для фізичних осіб, які є громадянами України. Це мають бути ті, хто живе і працює на землі, хто отримав громадянство не раніше, ніж три роки назад. На мою думку, перший етап запуску ринку мусить тривати 10 років. І всі ці моменти мають бути чітко прописані в законі. Адже є ще один фактор, який варто враховувати, це вторинний ринок, – наголосив Чайківський.

Експерт відмітив, що їхнім головним завданням є показати аграріям, що профільний комітет стоїть на захисті їхніх же інтересів.

У мене є ще одна мрія. Я хочу, щоб Україна позбулася статусу сировинної держави і перейшла до торгових відносин, де домінуватиме продукція з високою доданою вартістю. Щоб ми максимально переробляли ресурси, які виробляємо в країні,– поділився Іван Чайківський.

Нагадаємо, що вчора, 13 листопада Парламент проголосував за ринок землі.

Новости по теме

| | |