Аграріїв Миколаївщини привітали з професійним святом та вручили почесні нагороди ФОТОРЕПОРТАЖ

14 ноября, 2019

У середу, 13 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства України на Миколаївщині привітали кращих працівників галузі. Сільгоспвиробники багатьох підприємств та фермерських господарств області зустрілись на святкуванні у стінах Миколаївського українського театру драми та музичної комедії.

Питома вага агропромислового комплексу Миколаївської області в структурі валової доданої вартості становить понад 25%, а в загальнодержавному обсязі – майже 5%. Обсяг виробництва сільського господарства на одну особу становить 7,5 тис грн, що майже на 14% більше ніж в середньому по Україні.

Щороку миколаївські аграрії забезпечують понад 7% валового збору насіння соняшника, 12% винограду, 6% овочів, 3% молока та 4% зернових та зернобобових культур.

«Дуже приємно сьогодні напередодні професійного свята працівників сільського господарства знаходитись з вами тут поруч і особисто привітати всіх і побажати наснаги, щастя, добробуту і залишатись людьми, якими ви є», – привітав усіх присутніх голова ОДА Олександр Стаднік.

Кращі працівники сільськогосподарської сфери були відзначені відзнаками голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня, почесними грамотами облдержадміністрації та подяками голови ОДА.

«Я хочу подякувати вам за вашу працю. Я впевнена, що кожен з вас перед тим, як став директором будь-якого фермерського господарства, працював з нашою родючою землею і вирощував сам хліб, вирощував сам те, що ми дуже смачно їмо на нашому столі. Нехай будуть добробут на нашій Миколаївщині, нехай буде у вас сили і наснага працювати далі і підтримувати всі інші соціальні сфери. Тому що завдяки вашим податкам ми утримуємо і лікарні, і театри, і соціальні заклади. Дякую вам за вашу роботу і за вашу нелегку працю», –  промовила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

На основі обласного конкурсу було визначено з кожного району по одному найкращому механізатору та нагороджено премією імені Героя України Федора Іванова «Кращий механізатор Миколаївщини».

 

«Сільське господарство для нас – це дуже важлива галузь для нашої області. Агропромисловий комплекс формує 25% валової доданої вартості області. Та саме головне надбання нашої Миколаївської області – це люди, це працівники села, сільська праця для яких стала сенсом життя. Саме з маленького зернятка починається потужність, сила і незалежність нашої держави. І вклад наших аграріїв в загальнодержавний каравай є дуже-дуже вагомою. Сподіваюсь, що і надалі агропромисловий комплекс буде процвітати, нарощувати свої оберти і прославляти нашу Миколаївську область», – наголосила директор Департаменту агропромислового комплексу Олена Піскун.

Новости по теме

| | | | |