ДПЗКУ розпочала форвардну програму закупівлі врожаю 2020 року

11 ноября, 2019

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала Осінню форвардну програму закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року зимих культур – пшениці, ячменю та жита. Повідомляє прес-служба держпідприємства.

Реалізація осінньої форвардної програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року проводиться у два етапи.

Протягом першого етапу осінньої форвардної програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року (жовтень 2019 року – грудень 2019 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі з необхідним пакетом документів, здійснити з представниками страхових компаній та АТ «ДПЗКУ» огляд посівів заявлених культур на полях, які знаходяться у власності та/або на умовах оренди у сільгоспвиробника.

На підставі прийнятого АТ «ДПЗКУ» рішення про можливість укладання договору поставки зерна майбутнього врожаю з сільгоспвиробником та позитивного акту огляду посівів заявленої культури в центральному офісі АТ «ДПЗКУ» укладається договір поставки зерна майбутнього врожаю (надалі – Договір), товарна аграрна розписка або договір застави майбутнього врожаю.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, що передбачені укладеним договором поставки зерна майбутнього врожаю, на розрахунковий рахунок сільгоспвиробника згідно умов Договору буде здійснена попередня оплата за Товар (перший транш), яка складатиме 3 000 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна пшениці 2, 3 класів, ячменю 3 класу та 3 300 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна жита 1, 2 класів. Річна відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних. Діє програма лояльності для постійних клієнтів, за якою можна отримати додаткову знижку 0,25%.

Другий етап  програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками в кількості та якості згідно умов укладеного Договору на зернові склади (елеватори), а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Новости по теме

| | | | | | | |