На Миколаївщині виробник консервованих овочів планує розширити виробництво

8 ноября, 2019

Переробне підприємство ТМ «Стодола» планує розширення виробництва ― триває будівництво нового цеху. Про це розповів власник компанії «Стодола» Ян Островський, повідомляє Агропортал.

Ян Островський зазначає, що в найближчих планах ― розширення асортименту продукції і продовження експериментів з новинками. Наразі компанія випускає до 1 тис. банок консервованих овочів на добу. А всього в цьому сезоні планують випустити 50 тис. банок.

На внутрішньому ринку «Стодола» співпрацює з великими торговельними мережами преміум-класу, які реалізують її продукцію.

«Раніше продавали виключно імпортну продукцію, а тут дізналися, що ми робимо такі ж консерви з органічних овочів і були в захваті. Практично всі наші консерви їдуть до Києва, на Миколаївщині їх купити можна тільки безпосередньо у нас на виробництві», ― сказав Островський.

За його словами, збирають овочі тільки вручну, сортують і відбирають кращі для консервації. Причому зібрана продукція з грядки потрапляє в банки в той же день, щоб була якісною і смачною. Продукцію, в основному, фасують в баночки місткістю до 1 літра. Також консервують звичайний борщ ― роблять концентрат овочів борщового набору.

Раніше повідомлялось, що господарство почало вирощувати африканський огірок – ківано.

Новости по теме

| | |