На Миколаївщині суд повернув у власність ОТГ 50 га сільгоспземлі

8 ноября, 2019

На Миколаївщині Прокуратура домоглась припинення безпідставного використання 50 га земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Про це повідомила прес-служба відомства.

Органами прокуратури Миколаївської області в черговий раз вжито заходів до усунення порушень вимог законодавства при використані земель сільськогосподарського призначення. Так, 4 листопада 2019 року, Господарським судом Миколаївської області задоволено у повному обсязі позов Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області щодо повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га вартістю близько 1,3 млн. грн. територіальній громаді сіл в особі Прибузької сільської ради Доманівського району.

Установлено, що одним з фермерських господарств, у порушення вимог законодавства щодо порядку набуття та оформлення прав на землю, за відсутності жодних правових підстав, упродовж майже двох років використовується зазначена земельна ділянка.

Вказане і стало підставою для подання місцевою прокуратурою до суду позову про повернення земельної ділянки.

«Завдяки цьому, уповноважений орган місцевого самоврядування має можливість розпорядитись цією ділянкою, що забезпечить використання її відповідно до вимог законодавства та надходження до бюджету коштів від законного використання», – зазначають в повідомленні.

Новости по теме

| | | |