Працівники порту «Південний» виступили проти звільнення Яблунівського

6 ноября, 2019

Портовики ДП «Морський торговельний порт Південний» виступають проти звільнення Анатолія Яблунівського, який обіймав посаду в.о. директора підприємства до 4 листопада поточного року. Про це пише ЦТС.

Портовики заявляють, що почали збір підписів з метою відновлення на посаді колишнього керівника.

«За добу за відновлення на посаді Анатолія Яблуновського зібрано понад 1200 підписів. Всього в порту працює 2700 чоловік, таким чином підпис поставив кожен другий портовик. Сьогодні продовжиться збір підписів», ― повідомило джерело в ДП МТП Південний.

Листи-звернення портовики мають намір відправити Президентові України, до Кабінету міністрів, Верховної Ради, профільні профспілки і громадські організації.

Свою ініціативу працівники дежстівідора аргументують тим, що за період керівництва підприємством Яблуновским ДП початок демонструвати рекордні обсяги перевалки вантажів, що, в свою чергу, гарантує зайнятість портовикам і високий рівень зарплат.

Нагадаємо, що Анатолій Яблунівський був звільнений з посади в.о. директора ДП МТПП наказом міністра інфраструктури України Владислава Криклій з 4 листопада. Він очолював підприємство з 23 червня 2018 року.

Новости по теме

| | | | |