У новому проекті держбюджету – 2020 не внесені доходи від продажу землі

6 ноября, 2019

Кабінет міністрів не передбачив в оновленому проекті державного бюджету України на 2020 р який поданий до Верховної Ради для розгляду у другому читанні, можливі надходження від продажу землі в разі запуску ринку.  Про це повідомив прем’єр–міністр України Олексій Гончарук, під час представлення документу.

Прем’єр підкреслив, що головною ідеєю реформи ринку землі в Україні є не притягнення максимальної суми від її продажу, а створення цивілізованих відносин на цьому ринку.

Надходження від продажу землі не є прибутковою частиною бюджету, вони не можуть бути прибутковою частиною бюджету. Дохідною частиною бюджету можуть бути тільки ресурси, які надходять регулярно. Якщо ви одноразово щось продаєте — приватизація або ринок землі — це не гроші, які ви можете собі дозволити витрачати на обслуговування постійних витрат. Це кошти, за рахунок яких ви можете зменшити держзапозиченя, тобто, зможете менше позичати, – пояснив прем’єр–міністр.

За його словами, головною ідеєю реформи ринку землі в Україні є не притягнення максимальної суми від її продажу, а створення цивілізованих відносин на цьому ринку.

Нагадаємо, що Держгеокадастр вніс дані про понад 30 млн га сільськогосподарських земель.

Новости по теме

| |