У жовтні EVT обробив рекордну кількість суден і вантажів

6 ноября, 2019

За підсумками жовтня 2019 року морський зерновий термінал ЄВТ опрацюв 10 судів, а перевалка через причал склала 278 тис. тонн. Повідомляє прес-служба компанії.

Ключовими вантажами в цей період були пшениця і кукурудза, новий урожай якої почав надходити на термінал для зберігання на початку осені. ЄВТ продовжив працювати з судами типу Хендісайз, разом з цим на термінал під обробку вперше зайшли два Панамакси.

Вантажообіг зріс завдяки інтенсивному розвитку терміналу, особливо в частині розширення потужностей приймання автомобільного та залізничного транспорту. Крім того, з запуском у вересні другого складу підлогового зберігання, збільшилися складські можливості на 90 тис. тонн. Зростанню перевалки сприяло і залучення нових клієнтів. У вересні-жовтні додалося чотири нових клієнтів.

Нагадаємо, в жовтні термінал ЄВТ перевалив на експорт свій перший мільйон тонн сільськогосподарської продукції.

Довідка:

Морський вантажний термінал ЄВТ розташований в м. Миколаїв. Спеціалізується на перевалці зернових, бобових і олійних культур, наданні експедиторських і агентських послуг. Терміналом оперує ТОВ «ЄВТ Грейн».

Перше судно термінал обробив у грудні 2018 р.

В управлінні перебувають операційна акваторія, підхідний канал, причал №4, складські споруди та технологічне обладнання. Потужності зберігання представлені складом підлогового зберігання об’ємом 90 тис. тонн і чотирма силосами по 6,5 тис. тонн кожен. У вересні 2019 року введено в експлуатацію ще один склад підлогового зберігання на 90 тис. тонн.

Наявні потужності комплексу дозволяють перевалити до 2 млн тонн зерна в рік.

Після збільшення ємностей зберігання і запуску додаткового перевантажувального обладнання пропускна спроможність термінала складе 3 млн тонн на рік, з перспективою збільшення до 4 млн тонн на рік.

Новости по теме

| | | |