Вирощування мексиканського огірока на Півдні України може скласти конкуренцію огіркам, картоплі, шпинату та спаржі

6 ноября, 2019

Цей мексиканський овоч дуже корисний для організму людини, смачний, продуктивний та зовсім не боїться спеки. Високоврожайну рослину культивують у промислових масштабах в Індії, Бразилії та на Півдні Китаю, в Мексиці, Алжирі та на острові Мадагаскар. Урожай плодів значно більше, ніж кореневих бульб, тому умовно вважають його плодово овочевою рослиною. Зараз науковці рекомендують цю культуру до найбільш широкого випробування і поширення на Півдні України. Так що це за рослина?

Незвичайний овоч має багато назв Чако, Чоко, Чо-Чо, але найбільш розповсюдженою є Чайот або мексиканський огірок. Чайот – багаторічна рослина, одна з найдавніших тропічних овочевих культур родини гарбузових. Вперше він був одомашнений ацтеками та майя ще в доколумбові часи, а в наш час його вирощують як нетрадиційну експортну культуру. Наприклад, Коста-Ріка експортує у США близько 10 000 тонн на рік.

Читайте також: «Крафтова консервація: на Миколаївщині вирощують і консервують бамію та мексиканські огірки».

Попри екзотичність, його плоди раніше з успіхом отримували в умовах Чорноморського узбережжя Кавказу та у Краснодарському краю. У 80-ті роки в Туапсинському районі незвичайний огірок культивували в міжряддях молодих садів, а плоди продавали в магазинах у великій кількості. Основною корисною особливість чайоту є широкий спектр господарського використання. Він майже повністю їстівний – від плодів до коренів. Особливу харчову цінність має плід, вага якого в середньому складає 500-600 г. Він соковитий, солодкий на смак та дуже корисний. Вміщує в собі 19 амінокислот, 8 з них є незамінними. Також до складу плоду входять вітаміни та протеїн. Але основна цінність чайоту це наявність в ньому лізину – амінокислоти, яка потрібна людині для здорового функціонування організму. Лізин бере участь фактично у всіх фізіологічних процесах: підтримує нормальну роботу органів, є будівельним матеріалом для білка. До того ж ця амінокислота допомагає організму засвоювати залізо та цинк, стимулює вироблення колагену і підтримує імунну систему. Говорячи простими словами, якщо організму не вистачає лізину, то у вас можуть проявлятися такі симптоми, як випадання волосся, втома, дратівливість, почервоніння очей, анемія, погана концентрація.

Недостиглі плоди можна тушкувати, варити та додавати у салати. М’якуш використовують при випічці. Навіть насіння має приємний горіховий смак. Крохмальні кореневі бульби рослини можна використовувати як замінник картоплі. Навіть якщо бульби перезрілі, їх додають у корм худобі. Вони мають й лікувальні властивості – багаті на азотисті й мінеральні речовини, мають відсвіжний та потогінний ефект. Молоді пагони чайоту вживають в їжу як шпинат, а ті, що вирощують у ґрунті та підгортають – відварюють як спаржу в підсоленій воді і потім використовують для супів, гарнірів та салатів. У молодих пагонах також містяться незамінні амінокислоти, вітаміни А, В1, В2, С, протеїн та цукор, тому їх часто пропонують для дієтичного харчування. Страви з пагонів чайоту за смаком нагадують гриби.

Корені чайоту

Молоді листки рослини додають в овочеве рагу або соте. Виготовляють з них й чудовий цілющий чай, що допомагає при різних запальних захворюваннях. Також напій корисний для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи та нирок.

Читайте також: Гармата, їжа і мочалка – «скажений огірок».

Неїстівним є тільки стебло рослини, але й воно знайшло своє застосування. Його волокниста частина після обробки використовується для плетіння капелюхів та інших виробів. Можна використовувати як мотузку. А все тому, що у біологічному плані чайот є ліаною, стебла якої досягають 15-20 м у довжину та 1-1,5 см у діаметрі. Обвиваючи стеблами дерева, чайот може вирости до 5 метрів у висоту. Сушені стебла виробляються на французькому острові Реюньйон. Клімат на цьому острові варіюється від вологого до сухого, від тропічного до середземноморського. Температура помірна з підвищенням. Острів Реюньон прохолодний і сухий з травня по листопад, жаркий і дощовий з листопада по квітень.

На відміну від інших гарбузових форм, мексиканський плід має єдине насіння завдовжки з палець. Поза плодової м’якоті насіння швидко обвітрюється та втрачає схожість, тому, щоб насіння збереглися для посадки на наступний рік, його поміщають у зволожену вату при температурі +50С, у поліетиленовий мішечок. При тривалому зберіганні насіння слід періодично переглядати та бракувати ті кісточки, які почали гнити.

В основному екзотичну рослину вирощують, як овоч, але зазвичай створюють конструкцію, по який є можливість плестися. За такої конструкції зручніше збирати плоди. Ще одним плюсом чайоту є те, що його можна вирощувати як в відкритому ґрунті, так й у теплиці. Вирощування у закритому ґрунті є своєрідною гарантією того, що плоди визріють. Агротехнічні вимоги до культивування не складні та дуже схожі на вимоги вирощування гарбузових культур. Чайот – рослина короткого світлового дня. Плоди починають визрівати в серпні-вересні, коли світловий день триває не більше ніж 12 годин. Саджають заморський огірок як картоплю, цілим плодом, але заглиблюють його у ґрунт на 2/3 довжини. Перед посадкою плоди тримають на світу до того часу, коли на них з’являться зелені ростки. Забирають плоди восени вибірково, по мірі дозрівання. Зібрані в кінці вересня, вони можуть зберігатися при кімнатній температурі до травня наступного року. Після того, як плоди зібрано, батоги зрізають на висоті 8-10 см від кореневої шийки. Для того, щоб рослина не замерзла, її вкривають мульчею та підгортають ґрунт.

Чайот є популярною рослиною в пермакультурі (підхід до проектування сталих систем і система ведення сільського господарства, що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці і без шкоди для довкілля), так як він забезпечує високу віддачу при мінімальних зусиллях. З однієї рослини можна отримати близько 300 плодів. Урожайність комерційних плантацій досягає 28 тонн на рік з 1 гектару. Ціна в України за 1 кг чайоту, завезеного з Коста-Ріки, складає 290 грн. В Одеській області чайот вирощують розсадним способом у теплицях. Ціна тепличного овоча у місцевих виробників складає 140 грн/кг.

Читайте також: «На Первомайщині фермер почав вирощувати африканський огірок Ківано».

Південь України славиться своїми виноградниками. Чайот саме та культура, яку можна вирощувати на виноградних лозах. Тому існує можливість отримувати не тільки врожай винограду, але й одночасно на тій самій плантації зібрати врожай чайоту. До того ж, як нова теплична культура, чайот може скласти конкуренцію не тільки огіркам, але й картоплі, шпинату та спаржі.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | |