Херсонська філія «Аскет Шиппінг» розширила список послуг

5 ноября, 2019

Компанія «Аскет Шиппінг» розширила список послуг Херсонського терміналу. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми розробляємо і пропонуємо логістичні рішення, оптимальні для бізнес-задач клієнта», – зазначає директор Херсонської філії Борис Веракша.

Додатково до базової лінійці послуг, Херсонська філія «Аскет Шиппінг» експедируються і відправляє вантажі на експорт через зернові термінали м.Нова Каховка, а також оформляє каботаж з зернових терміналів с.Золота Балка і с.Благовещенка.

«До послуг клієнтів в Херсоні  – власний склад «Аскет Шиппінг» площею 3000 кв.м, де можна накопичувати партії вантажу для перевалки на експорт», – додали в компанії.

Довідка: 

Компанія «Аскет Шиппінг» працює в п’яти морських портах — Бердянськ, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса і співпрацює з найбільшими зернотрейдерами України. Херсонська філія «Аскет Шиппінг» спеціалізується на експедируванні зернових вантажів і продуктів їх переробки через морський і річковий порти Херсона, ХКХП, на рейді, а також через приватні зернові водні термінали.

Нагадаємо, звільнено з посади голову Південного морпорту. А у Білгород-Дністровському морському порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення.

Новости по теме

| | | |