ВРУ проведе слухання щодо ринку землі 4 грудня

1 ноября, 2019

Верховна Рада України вирішила провести громадські парламентські слухання щодо відкриття сільгоспземель ринку. Відповідну постанову підтримали 318 народних депутатів. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Так, депутатами ВРУ прийнято постанову «Про проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення»». Проект постанови зареєстровано за №2251.

Представляючи документ глава парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський пояснив, що таке рішення необхідно прийняти у зв’язку резонансом, який викликав питання відкриття ринку землі.

«Остаточна вітчизняна модель функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення, яка влаштувала б українське суспільство, так і не сформована», – пояснив необхідність таких слухань Сольський.

Постановою передбачено провести слухання 4 грудня 2019 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України.

Читайте також: «Є ризик, що такі дії з боку держави в черговий раз сильно підірвуть довіру до неї з боку аграріїв», – Юрій Кормишкін.

«Кабінету Міністрів України до 15 листопада 2019 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання. Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та за результатами напрацювати відповідний проект рекомендацій», – йдеться в повідомленні.

Постановою також передбачено запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, аграрних асоціацій, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців, експертів, власників та користувачів земель сільськогосподарського призначення, політиків та широку громадськість.

Читайте також: «Як аграрії Миколаївщини ставляться до змін у держпідтримці на 2020 рік?».

Новости по теме

| | | | | |