У Маріупольському порту побудують новий зерновий термінал

1 ноября, 2019

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» підписало меморандум з Адміністрацією морських портів України та двома приватними компаніями, який, зокрема передбачає будівництво зернового терміналу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Адміністрація Маріупольського морського порту.

«На інвестиційному форумі «RE: THINK invest in Ukraine» було підписано кілька важливих меморандумів. Серед них – між державними підприємствами «Маріупольський морський торговельний порт», «Адміністрація морських портів України» та приватними компаніями «Кофка Агрі Ресорсіз Україна» і «СТТ», – йдеться у повідомленні.

За інформацією, у документі враховані умови будівництва зернового терміналу на території ДП «ММТП» і реконструкції причальних споруд та операційних акваторій. Зокрема, порт бере на себе зобов’язання забезпечити виконання робіт з будівництва зернового терміналу в тилу причалу №3, збільшити обсяги вантажопереробки через причали №№2-4 до обсягу, не менше, ніж 2,3 млн тонн на рік (нині – приблизно 0,5 млн тонн на рік). ДП «АМПУ» зі своєї сторони має виконати роботи з реконструкції гідротехнічної частини причалів №№2, 3 порту Маріуполь.

«КОФКО» та «СТТ» планують  забезпечити вантажопотік через причали №№2-4 соняшнику, гранульованого шроту соняшника та вантажів зернової групи, по кожній номенклатурі в обсязі, не меншому, ніж 400 тис. тонн на рік.

Нагадаємо, перевалка агровантажів в Маріупольському морпорту зросте в 3,5 рази.

Новости по теме

| | | | |