Херсонщина традиційно стала лідером у вівчарстві та по надою молока

31 октября, 2019

Херсонщина вчергове посіла перші місця серед областей України у кількох галузях тваринництва. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

За настригом вовни від однієї вівці область традиційно є передовою: перше місце по Україні, з середнім результатом по регіону – 3 кг вовни, (1 кг в середньому по Україні).  А в таких підприємствах, як ДПДГ «Асканійське», ДПДГ «Асканія-Нова», цей показник становить понад кг вовни від однієї вівці.

Читайте також: «В Інституті тваринництва «Асканія-Нова» розводять ягнят м’ясної породи української селекції».

Також Херсонщина в черговий раз посіла перше місце за кількістю надоєного молока від однієї корови за підсумками 9 місяців 2019 року. Середній надій по регіону становить 5930кг (4720 кг в середньому по Україні). Цього року область на 1,8% покращила власний минулорічний результат.

«На окремих підприємствах області: ТОВ ТД «Долинское», ДПДГ «Асканійське», ТОВ «Світанок», ПП АФ «Промінь», ППБФ «Таврія» – надій на одну корову вже сягає більше 6300 кг», – повідомляють в Департаменті.

Читайте також: «На ДП ДГ «Асканійське» корів доять під музику і вирощують мармурову яловичину».

По виробництву яєць Херсонська область за 9 місяців 2019 року посіла третє місце в Україні — це 698,3 млн.шт.

«Основним виробником яєць в області є ПАТ птахогосподарство Агрохолдінг «Авангард» Білозерського району», – додають в повідомленні.

Нагадаємо, на Херсонщині відкрито унікальний банк сиру.

Новости по теме

| | |