Троє братів з Миколаївщини створили унікальний бренд теруарних медів

31 октября, 2019

Професія бджоляра доволі відповідальна і складна. Адже щоб виготовити смачний та якісний мед, треба докласти не лише великих зусиль, але й частинку душі. Троє братів з Первомайщини вважають, що мед – це продукт місцевості. Немає однакових за смаком видів меду, навіть, коли вони зібрані з одного медоносу. Тому вони створили унікальні теруарні меди з трьох регіонів України і випускають їх під власним брендом “Медові Брати”. Про це кореспонденту інтернет-видання “АгроЮг” розповів один з братів–засновників Дмитро Кушнір.

Фото взято з офіційної сторінки «Медових братів» в Fecebook

Сімейний бренд «Медові брати» був створений трьома братами у 2016 році на базі їх власної основної пасіки в мальовничому місці неподалік міста Первомайськ Миколаївської області, на кордоні ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя», де росте багато ендемічних рослин.

Якось сіли ми разом утрьох на нашій пасіці, подумали і вирішили створити власний бренд меду, який назвали «Медові Брати». Наш мед виробляють українські бджоли  виключно з квіткового нектару, а кінцевий продукт створює вся наша велика родина – від дідусів і бабусь до онуків, – розповів Кушнір.

Вся медова продукція братів високоякісна, меди чисті, нефільтровані та непастеризовані, без цукру, антибіотиків та ГМО. Кожну партію меду контролює лабораторія Інституту Бджільництва ім. П.І. Прокоповича. Весь мед підлягає державному стандарту.

 – Відштовхнувшись від основної пасіки, на якій розташовано близько 90 вуликів, ми вирішили, що потрібно асоціювати навколо нашого бренду інші пасіки з цікавих місць України. Сьогодні ми маємо пасіки в урочищі Холодний Яр, Черкаської області, пасіку в природному заповіднику «Медобори», Тернопільської області та пасіку в Савранському лісі, Одеської області, – наголосив один з братів.

Серед великої кількості різних медів у братів є ексклюзивні авторські меди для справжніх гурманів.

Серед наших звичайних медів є і авторські, їх два – це мед з перцем, що має назву «Гайдамацький» та мед з маком «МакМед». Вони обидва дуже смачні та створені з душею і сподобаються, навіть, самим вишуканим гурнамам, – поділився бджоляр.

Також брати займаються виготовленням бджолярського інвентарю з дерева. В майбутньому планують отримати статус експортера та займатися продажем своєї продукції за кордоном.

 

Новости по теме

| | | |