На Бузькому лимані викрито чергового браконьєра з червонокнижною рибою

31 октября, 2019

У Миколаївській області браконьєр виловив 29 особин берш (судак волзький), чим завдав збитків у розмірі 19 174 грн. Про це повідомляє прес-служба Миколаївського рибоохоронного патрулю.

У вівторок, 30 жовтня, під часа проведення рейду Миколаївський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Близько 17 години виявлено порушника, який з човна здійснював вилов риби забороненим колючим знаряддям лову драч. За допомогою якого здобув: берш (судак волзький), який занесений до Червоної книги України – 29 екземпляри та окунь – 2 екземпляри.

Повідомляється, що інцидент стався на  Бузькому лимані,  поблизу с. Галицинове Вітовського району Миколаївської області. Наразі на особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.

Рибоохоронний патруль Миколаївщини викрив кричущий випадок браконьєрства. Порушником була здобута молодь зникаючої риби берш та завдано серйозні збитки рибним запасам. Відповідальні рибалки знають, що ловити таку рибу заборонено законом. В разі попадання на гачок рибини берш – вони її відпустять. Інша річь коли риба попадає до саморобного браконьєрського засобу. По перше, порушник її ніколи не відпустить, а по друге більша частина риби, що «попалася» на заборонене знаряддя все одно помре від отриманих ран, –  коментує начальник Управління ДАРГ у Миколаївській області Євген Міщенко.

Новости по теме

| | | |