Компанії з Китаю, Катару і Сінгапуру подали заявки на концесію портів Ольвія і Херсон

30 октября, 2019

Разом з українськими інвесторами заявки на концесію в портах Ольвія і Херсон подали також інвестори з Китаю, Катару і Сінгапуру. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час інвестиційного форуму RE: think. Invest in Ukraine, який проходив 29 жовтня в Маріуполі. Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури.

Заявки на концесію портів Ольвія і Херсон вже подають. Вже є 4-5 заявок (на обидва порти), а взагалі, ми коли проводили конференцію, у нас було близько 30 учасників, 2/3 з них – міжнародні компанії не з локального ринку. Серед компаній, які вже подали заявки, є і іноземні, і українські інвестори. У тому числі компанії, які вже працюють на ринку України. Їм подобається, що інвестиційний клімат в Україні покращується, а також те, що новий уряд працює в унісон з президентом. Заявки подали інвестори з Китаю, Катару, Сінгапуру, – розповів міністр.

Він також додав, що Міністерство інфраструктури України готує концесійний проект для портів Маріуполь, Бердянськ, Одеса та поромного комплексу в порту Чорноморськ.

Нагадаємо, що порт «Ольвія» передадуть у концесію на термін 35 років, а порт «Херсон» – на 30 років. Загальні обсяги інвестицій, які держава очікує у портову інфраструктури складають близько 17,3 мільярда гривень у порт «Ольвія» та 1,4 мільярда гривень для порту «Херсон».

Новости по теме

| | | |