«Нібулон» збільшить потужності зі зберігання зернових і олійних Вознесенської філії

30 октября, 2019

На Миколаївщині компанія «Нібулон» збільшує потужності зі зберігання зернових і олійних культур філії «Вознесенський» майже на 22 тис. тонн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Основними будівельними об’єктами, передбаченими проектом, є 3 зерносховища ємністю по 7,3 тис. тонн кожне (близько 22 тис. тонн); завантажувальна естакада з ланцюговими транспортерами; підземна розвантажувальна транспортна галерея з стрічковими транспортерами; система аспірації з повітроводами і пилоочисного обладнання; системи дощової каналізації в складі дощоприймачів і каналізаційних мереж.

– Додаткові ємності підприємства матимуть річну потужність по перевантаженню зернових вантажів 64,5 тис. тонн. Разом з існуючим технологічним комплексом нові потужності створять єдину автоматизовану систему прийому, обробки і відвантаження зернових та олійних культур на водний і автомобільний транспорт. Після введення їх в експлуатацію загальна ємність складського зберігання філії складе близько 98 тис. тонн, а річний обсяг перевантажень збільшиться до 300 тис. тонн, – уточнили в компанії.

Новости по теме

| | | |