Аграрії планують влаштувати масовий протест проти продажу землі

29 октября, 2019

У середу, 30 жовтня, українські аграрії та селяни вийдуть на масову акцію протесту проти включення до порядку денного парламенту законопроекту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з жовтня 2020 року вводиться ринок землі в Україні. Про це повідомляє прес–служба ВАР.

“Приймати даний законопроект категорично не можна: він невигідний Україні та українцям, оскільки  сприяє розвитку агрохолдингів та олігархізації аграрного сектору. Зокрема, ним не встановлено розумних лімітів на володіння землею «в одні руки». А це у свою чергу загрожує концентрацією великих земельних масивів – до 200 тис га — у володінні однією особою. Більше того: і ці обмеження можна обійти через «лазівки» у законопроекті, завдяки яким можна контролювати необмежену кількістю с/г землі”,– наголошується у повідомленні.

Варто зазначити, що даний законопроект вже було підтримано депутатами 18 жовтня під час «таємного» засідання комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Нагадаємо, що 18 жовтня аграрний комітет проголосував за законопроект щодо обігу земель сільгосппризначення.

Новости по теме

| | | |