За цієї аномальної посухи можуть вистояти не всі сільгосппідприємства, – глава Єланецької райради

11 сентября, 2017

За цієї аномальної посухи, яка в цьому році значно вплинула на врожайність, можуть вистояти не всі сільгосппідприємства. Таку думку в коментарі «АгроЮг» висловив глава Єланецької районної ради Василь Богданцев.

– Ми бачимо з вами поля, які вони різні. Сьогодні соняшник дає від 5 до 15 центнер на гектар – це не те що мало, це вкрай мало, тому що пару років тому ми могли зібрати 35 ц/га. Така наша зона, тому сільгосппідприємства, які стоять міцно на ногах, які не живуть сьогоднішнім днем, які вкладаються в землю, у виробництво, в свій ресурс, в техніку – розвиваються і завдяки ним розвиваються наші громади. А той, який сьогодні вклав, завтра вкрав, післязавтра грошей нема – ті не виживуть, – вважає він.

За його словами, землею мають займатись виключно ті, хто знає, як саме це робиться. Бо останнім часом складається враження, що всі думають так: «дайте мені кусок землі, я теж стану багатим, як хтось». Богданцев наводить приклад, що справжній фермер лягає в дві години ночі і встає в чотири, постійно працює, палить своє здоров’я, не бачить свою родину і робить все це для того, щоб зібрати врожай з землі, з якої живуть ті люди, які просто чекають орендну плату і думають, кому це подорожче продати.

– Майбутнє за тими людьми, які творять. Майбутнє за тими, хто рухається, хто не боїться, хто розуміє в якому столітті ми живемо. 21 століття – інформаційні технології. Хто зрозумів, де він – той виживе, – підсумував глава райради.

Новости по теме

| |