«Укрзалізниця» готується до запуску приватної тяги

25 октября, 2019

Підрозділи «Укрзалізниці» вже готуються до введення приватної тяги, оскільки перші пілотні проекти, передбачені Міністерством інфраструктури України, повинні бути впроваджені до кінця 2019 року. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає прес-служба компанії.

«Наразі потрібно вирішувати, яку приватну тягу ми хочемо бачити на ринку, хто має бути перевізником. Потрібно визначити коло потенційних гравців на цьому ринку й те, які законодавчі акти для цього необхідно ухвалити», — зазначив Рязанцев.

Він також зауважив, що запровадження приватної тяги не дасть швидкого поліпшення в усіх напрямках діяльності Укрзалізниці. На його думку, потрібно визначити абсолютно нову систему координат та сформулювати чіткі та правильні підходи для роботи в нових умовах.

«Сьогодні “Укрзалізниця”, з одного боку, визначена державою як корпорація, що має забезпечити прибутки, а з іншого боку, — має передати частину своїх функцій іншим гравцям. Водночас ми маємо почути думку учасників ринку, які мають бажання та можливості взяти участь у запровадженні ринку приватної тяги на українській залізниці», — зазначив Рязанцев.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» готується до публічної продажі акцій.

Новости по теме

| | |