Одеський виробник соків вводить в оману покупців – АМКУ

25 октября, 2019

Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету встановило, що холдинг СП «Вітмарк-Україна» ТОВ, який займається виробництвом і продажем соків, нектарів, напоїв і дитячого харчування, вводить в оману покупців. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Під час дослідження ринку продажів соків та сокових продуктів на території Одеської області, інспектори виявили ознаки порушення законодавства компанією СП «Вітмарк-Україна» ТОВ. На упаковках соків та нектарів компанії з назвами «Вишневий нектар», «Персиковий сік», «Сливовий сік», «Айвовий сік», та  «Грушевий сік» під торговою маркою «Наш сік», виробником якої є СП «Вітмарк-Україна» ТОВ, зображені відповідні плоди.

«За результатами проведеного Відділенням дослідження встановлено, що окрім відповідних плодів (вишня, персик, слива, айва, груша) до складу плодової частки Продукції входить яблучне пюре та концентрований сік чорноплідної горобини (у продукті «Вишневий нектар неосвітлений пастеризований»), в результаті чого споживач отримає продукцію зовсім з іншими поживними або смаковими властивостями, ніж заявлено на упаковці Продукції. У співвідношенні масова частка яблучного пюре та концентрованого соку чорноплідної горобини від загальної масової частки плодової частки Продукції займає близько третини всієї плодової частки Продукції», – йдеться у повідомленні.

Тому дії СП «Вітмарк-Україна» ТОВ порушують законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, поширюючи інформацію, що вводить в оману, вважають антимонопольники. Компанії надали рекомендації щодо змін до зовнішнього оформлення упаковок.

Новости по теме

| |