З 2020 року українська “Медова біржа” розпочне свою роботу в Європі

23 октября, 2019

Розробники української «Медової біржі» працюють над створенням аналога цього майданчика в Європі і планують вже на початку 2020 року здійснити її запуск. Про це повідомив Олександр Дулгер, директор ТМ “Медова Біржа” в ході медового форуму “Україна медова і світ”.

Місія “Медової біржі” полягає в тому, щоб дати можливість всім гравцям ринку, а не тільки великим експортерам, спробувати експортувати свій мед або знайти покупця на світових ринках. Наш сервіс – це цифрова платформа, яка дозволяє торгувати. Простіше кажучи, це вузькоспеціалізований майданчик оголошень для продажу меду та медової продукції. Це буде місцем, де американські і європейські покупці зможуть залишити свою заявку на покупку конкретного сорту меду і ми зможемо її копіювати на українську платформу, – повідомив Олександр Дулгер.

Експерт зазначив, що це допоможе невеликим виробникам почати продавати свій мед закордон. За допомогою української платформи можна буде формувати під європейську заявку великі партії продукції і експортувати.

Поєднавши ці дві системи, ми сподіваємося налагодити не тільки збут в Європу, а й зворотний зв’язок між українськими виробниками меду і європейським споживачем. Адже в сучасному світі більшість товару продається на великих торгових майданчиках, наприклад, Amazon або Аlibaba. Ми спостерігаємо тенденцію, що люди хочуть торгувати через інтернет, але поки немає вузькоспеціалізованих аграрних майданчиків по конкретно одному виду товару. Наш сервіс є піонером у цій галузі, – уточнює Дуглер.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день на “Медовій біржі” розміщено 224 лота, а це сумарно 536 тонн меду.

Нагадаємо, що кількість сфальсифікованого меду у світі збільшується, що впливає на його вартість.

Новости по теме

| | | | |