Голова ХОДА виступив проти приєднання Новокаховського до Херсонського рибзаводу

22 октября, 2019

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв виступив проти приєднання Новокаховського рибзаводу часткових риб до Херсонського виробничо-експериментального заводу з розведення молодняка частикових риб, який знаходиться в Голій Пристані.

Відповідне звернення у межах повноважень очільник області спрямував до Прем’єр-міністр України Олексія Гончарука, Міністра енергетики та захисту довкілля України та голови Державного агентства рибного господарства України.

«Кілька тижнів тому ми створили робочу групу з питань розвитку рибного господарства в нашому регіоні. Ця робоча група під головуванням мого радника Євген Алхімов, який нещодавно захистив дисертацію за напрямом рибного господарства, має найближчим часом напрацювати пропозиції щодо розвитку цієї важливої галузі на Херсонщині», – зазначив Гусєв на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, нещодавно до ДУ «Новокаховський рибоводний завод» надійшов наказ Держрибагентства України про її ліквідацію, як самостійної юридичної особи. Її техніку хочуть передати у розпорядження Херсонського виробничо-експериментального заводу з розведення частикових риб, а частину працівників скоротити.

Новости по теме

| | |