Миколаївський фермер незаконно використовув земельну ділянку вартістю 2 млн грн

21 октября, 2019

На Миколаївщині викрито факт незаконного використання земельної ділянки вартістю 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури області.

Так, Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області встановила факт використання суб’єктом господарювання земельної ділянки на території Доманівського району площею 50 га вартістю 2 млн. грн., без належних правових підстав.

Зокрема, вказану земельну ділянку у 1995 році надано фізичній особі на підставі акту на право постійного користування землею, проте в березні 2019 року особа померла, як наслідок, відповідно до положень чинного законодавства, право користування припинилось. Однак, незважаючи на це, фермерське господарство продовжило використання зазначеної земельної ділянки.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до суду позову про повернення земельної ділянки у розпорядження держави.

Звертаємось до громадського активу області та небайдужих громадян щодо повідомлення про незаконне вибуття з державної та комунальної власності земельних ділянок та інших об’єктів власності задля їх подальшого використання на користь держави та територіальних громад відповідно до законодавства та розраховуємо на підтримку у цьому питанні.

Новости по теме

| | | |