Бджолярі зі всієї України «злетілися» на медовий форум ФОТОРЕПОРТАЖ

18 октября, 2019

В четвер, 17 листопада, в місті Києві пройшов медовий форум “Україна медова і світ”. Організаторами заходу виступили Торгово–промислова палата України та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

В ході проведення форуму було заслухано більше 25 спікерів з різних міст України на різноманітні теми, які пов’язані з бджолярством та продажем медової продукції. Кожним із спікерів підіймалися дуже важливі та актуальні на сьогоднішній день питання, які хвилюють усіх бджолярів. Стартом для роботи форуму став виступ Геннадія Чижикова, президента Торгово–промислової палати України, який наголосив на тому, що бджоли – це не просто мед, а ,насамперед, комахи, які запилюють чималу кількість рослин для виникнення подальшого врожаю.

Ми з Вами повинні пам’ятати, що бджола – це маленька комашка, яка робить великі справи. В Канаді вже декілька років експерементують з розміщенням сімей бджіл в мигдальних плантаціях для якісного та швидшого запилення рослин, а в подальшому отримання гарного врожаю. Результати експерименту є і вони вражаючі.  Дуже цінну місію на нашій планеті виконує бджола ми повинні це пам’ятати та доносити іншим,– наголосив Геннадій Чижиков.

Неодноразово під час своїх виступів спікери піднімали питання  відносно загрози фальсифікації українського меду та його якості. Але Венсан Пренго, керівник економічної служби Посольства Франції в Україні, впевнений, що український мед один з найсмачніших у світі і про нього повинні дізнатися більше країн.

На відміну від інших країн, які стали також великими експортерами меду в світі за останні роки, ми знаємо, що український мед відрізняється від інших високою якістю та гарним смаком. Український мед повинен бути відомим своєю якістю і саме та діяльність, що зараз розпочата в рамках європейського проекту з впровадження географічних зазначень, має сприяти веларизації цього продукту, покращення його якості та розпізнавання за ознакою свого походження,– зазначив Венсан Пренго.

Під час форуму була присутня заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва, яка наголосила на тому, що влада зі свого боку налаштована на суттєві покращення медового ринку в Україні, збільшення його контрольованості та урегульованості.

Ми, в свою чергу, прагнемо здійснити покращення нормативно – правової бази, щоб цей ринок став більш контрольований, відстежуємий та врегульований в тих питання, які донедавна були болючими. Все, що стосується продуктів харчування, є дуже важливим та пріоритетним для нас сьогодні, тому цьому питанню буде приділено максимальну кількість уваги, – наголосила заступник міністра.

Найголовнішим та найболючішим питанням для учасників та спікерів виявилася фальсифікація меду на українських ринках. Свою думку з цього приводу висловив Віктор Іванченко, директор з розвитку компанії-експортера меду «Асканія-Пак».

Експерт розповів, що фальсифікація медової продукції, на жаль, відбувається як на рівні експортерів так і на рівні пасічників. Вся ця ситуація з фальсифікацією меду є дуже загрозливою для репутації української продукції та може призвести до заборони  продажу меду на експорт на певний період для українських бджолярів.

Ринок збуту медової продукції також не стоїть на місці, з кожним роком тренди ринку змушують виробників вигадувати ще більш зручні варіанти для свого споживача. На базі форуму було розміщено кілька стендів з представленою продукцією українських виробників, що йдуть в ногу з трендами ринку.

Новости по теме

| | | | |