На Херсонщині збираються ліквідувати рибоводний завод

18 октября, 2019

Справжній «бунт» назріває у держустанові «Новокаховський рибоводний завод». Днями до установи надійшов наказ Держрибагентства України про її ліквідацію, як самостійної юридичної особи. Її техніку хочуть передати у розпорядження Херсонського виробничо-експериментального заводу з розведення частикових риб, а частину працівників скоротити.

«Новокаховський і Херсонський рибозаводи знаходяться у різних районах області. За таких умов керувати й координувати господарську діяльність важко. Але справа навіть не в тому. У рішенні Держрибагентства України я та мої колеги не бачимо елементарної логіки. Наша держустанова – це 130 членів трудового колективу і тисячу гектарів території. На Херсонському ж рибзаводі працює менше сотні людей, і територія – 450 гектарів. Виходить, більшу структуру зібралися приєднувати до меншої. Це як Давида до Голіафа долучити», – обурюється директор «Новокаховського рибоводного заводу» Ігор Дикуха.

На перспективу ліквідації установи працівники реагують обуренням та планують надіслати відповідні листи до Києва. Крім того дехто з працівників налаштований звільнятися, а хтось – страйкувати.

Варто відзначити, що нещодавно «Новокаховський рибоводний завод» випустив у пониззя Дніпра 350 тисяч особин молоді коропа й товстолоба. Також держустанова почала приготування до випуску ще 2,9 мільйона рослиноїдних риб.

Нагадаємо, «Новокаховський рибоводний завод» планує випустити у Південний Буг 1,5 млн екземплярів білого амуру, коропа та товстолобу, 500 тисяч з яких вже випустили.

За матеріалами: Новий День

Новости по теме

| | |