В Україні побудують 15 глибоководних причалів – Кабмін

16 октября, 2019

Кабінет міністрів України має намір створити та модернізувати не менше 15 глибоководних морських причалів з допустимої осадкою від 15 метрів. Про це повідомляється в Програмі діяльності Кабінету Міністрів України. 

Також планується проведення капітального ремонту шлюзів на українських річках.

«Для задоволення потреб ринку вантажоперевезень і пасажироперевезень існує необхідність розвитку сучасної інфраструктури морського і річкового транспорту, забезпечення ефективної економічної діяльності портового господарства та підприємств морського і річкового транспорту», – сказано в документі.

Показниками ефективності реалізації програми є збільшення морських вантажоперевезень на 10% – з 135 млн тонн до 148,5 млн тонн, вантажоперевезень внутрішніми водними шляхами – в два рази, з 10 млн тонн до 20 млн тонн.

Нагадаємо, що відповідно до Програми дій уряду, до 2025 року обсяг вантажоперевезень річками України  має зрости до 20 млн т. Екс-міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявиви, що вантажні перевезення по річці будуть в найближчі роки істотно зростати, в тому числі через посилення вагового контролю на дорогах. Річкові перевезення зерна  у 2019 році зросли у  2,2 разів.

Джерело Аgropolit

Новости по теме

| | | |