На ринках Миколаєва почастішав незаконний продаж червонокнижних риб

10 октября, 2019

10 жовтня 2019 року під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Миколаїв рибоохоронний патруль Миколаївщини виявив випадок реалізації червонокнижної севрюги. Ще один випадок незаконного продажу стерляді було задокументовано 1 жовтня. Про це повідомило Управління Держрибагентства у Миколаївській області.

 

Випадок незаконного продажу червонокнижної севрюги було задокументовано на стихійному ринку по вулиці 8-го Березня, Заводського району м. Миколаєва. Аналогічне порушення рейдовою групою було зафіксовано на стихійному ринку по вулиці Озерна. Там порушники намагалися продати 4 екземпляри червонокнижної стерляді.

– На ринках Миколаєва почастішав незаконний продаж червонокнижних риб. Закликаю громадян бути відповідальними та не купувати водні біоресурси які знаходяться під критичною загрозою зникнення, а рибалок бути пильними. Якщо ви спіймали рибину, що є червонокнижною — слід обережно зняти її з гачка та одразу ж відпустити у водойму, – прокоментував начальник Управління Держрибагентства у Миколаївській області.

Нагадаємо, що в Україні збільшився вилов риби. Промисловий вилов риби і водних біоресурсів в Україні за вісім місяців 2019 року виріс на 4,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Новости по теме

| | | | |