Консервний цех буде рентабельним за умови роботи не менше 11 місяців на рік – керівник «Владам»

10 октября, 2019

Щоб консервний цех приносив своєму власнику максимальний прибуток та був рентабельним, йому потрібно працювати на 100% потужності не менше 11 місяців на рік. Таку думку висловив засновник компанії “ВЛАДАМ” Адам Мельник.

В 2003 році компанія “ВЛАДАМ” розпочала виготовляти консервовану продукцію з вирощених на полях господарства овочів та фруктів на базі власного консервного заводу. В своєму цеху вони мають маринадну лінію та дуже нею пишаються. На ній відбувається процес маринування овочів та фруктів за домашніми рецептами, які були розроблені працівниками заводу. Вся продукція фасується виключно у скляну тару та є сертифікованою. Адам Мельник розповів, що на шляху до запуску заводу було чимало складнощів та помилок.

Потужність нашого цеху розрахована на 10 тисяч тонн сировини. Оснащений він двома котлами на 2 та 4 тисячі кубів, які добре справляються зі свою роботою. Сьогодні наш цех працює лише на 30%, так як власної продукції нам не завжди вистачає на повноцінний цикл роботи. Щоб він працював в нормальному режимі та був рентабельним, потрібно хоча б 11 місяців роботи на рік, а 1 місяць на ремонт та відпустки працівників, – розповів Адам.

Виходячи з власного досвіду, директор компанії порадив підприємцям в процесі складання бізнес-плану на будівництво консервного цеху враховувати приблизні об’єми продукції, яка буде ними перероблятися. Також важливо розуміти способи її отримання: чи вона буде вирощуватися власноруч, чи закуповуватись заздалегідь у інших фермерів задля повноцінного функціонування цеху без зупинок.

За словами Мельника, значну роль відіграють і склади господарства, на які буде відвантажуватися готова продукція з цеху.

Важливо заздалегідь розрахувати потужність складових приміщень. Ми на власному прикладі зіткнулися з проблемою: за процедурою вже готова продукція в скляній тарі повинна відстоятись на складах перед її реалізацією. А складські приміщення не завжди її вміщують, тому їх об’єми також потрібно враховувати, – розповів Мельник.

Новости по теме

| | | | | |