В Україні зростає перспективність ринку біологічних ЗЗР

8 октября, 2019

За результатами аналізу ринку біопрепаратів експерти констатували зростання інтересу вітчизняних аграріїв до біологічних засобів захисту рослин, що сприяє збільшенню обсягу даного ринку. Про це повідомляє Pro-Consalting.

На даний момент до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів України внесено понад 200 видів біопрепаратів, що становить близько 10% від загальної кількості ЗЗР. Найбільше в нашій країні зареєстровано інокулянтів.

Згідно з результатами аналізу ринку, майже половина площ українських земель, оброблених в минулому році біопрепаратами, розташовується в Черкаській області. В інших регіонах біологічні засоби захисту рослин застосовуються набагато менше. На Херсонську область припадає 13,1% оброблених площ, Кіровоградську — 11,1%, і далі за зменшенням.

Про перспективність українського ринку біопрепаратів свідчить інтерес, який проявляють до нього іноземні компанії. Так, в минулому році японська транснаціональна корпорація Sumitomo придбала одного з найбільших українських дистриб’юторів засобів захисту рослин — «Спектр-Агро», а американська компанія TerraMax розглядає можливість почати виробництво біопрепаратів на території України в 2020 р.

Нагадаємо, що поводження з пестицидами та агрохімікатами відтепер регулюватиме Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

Новости по теме

| | |